شنبه 11 تیر 1401
خانه / اقامتگاه ها / هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

وقتی یه دوست خوب توی یکی از شیک ترین و بهترین هتل های شهر ، داشته باشی و برنامه ی بازدیدی این هفته ات ، اقامت یک شبه در همون هتل باشه ? ، قطعا اونم کلّی حال بهت میده و یکی از بهترین سراچه ها ( سوئیت ها ) ی اون هتل رو در اختیارت قرار میده ? با هزینه ی ای بسیار کم تر و حسابی تخفیف خورده ? . دوست خوبم ، وحید نصرت آقایی ، مدیر هتل ایرانیان قزوین هست ??‍♂️ . این هتل زیبا با امکاناتی چند از جمله رستوران ? ، قهوه سرا ? ، تالارهای عروسی ???? ، حمّام ترکی ??? ، آرایشگاه ، کارگاه فیلم و عکس و پارکینگ ?️ ، توی محلّه ی خوش آب و هوا و باصفای هفت سنگان قرار گرفته ??? . هتل ایرانیان ، سی و هفت تا اتاق داره ؛ از خوبیاش ، اینه که اتاق یه تخته هم داره واسه ی سینگلا ?‍⚕️ . سراچه های خوب و بسیار شیکی هم داره واسه ی مریدها یا جی اف دارها ?‍❤️‍? ( البتّه نه در ایران اسلامی ?? ) . قهوه سرای هتل در محوّطه ی دلنشینی ، قرار گرفته که جون میده واسه ی ساعتی نشستن و حظ بردن ?? ؛ یه گربه ی ناز هم اون جاها ، پرسه میزنه که خیلی ملوسه ? ؛ امّا رستورانش ، تعریف چندانی نداره ☹️☹️ . پوشش و برخورد کارکنان هتل ، بسیار خوبه و فوق العادس ???? ؛ سراچه ی من ، جونیور ، نام داره که گویا یه نام جهانیه واسه ی این جور سراچه ها ؛ نمای بسیار دلنشینی داره رو به باغستان های اطراف شهر و آزادراه های تهران و زنجان ؛ مینی بارش ، تکمیله و بسیار خوردنی ??? . گویا گشت های کوتاه قزوین گردی هم دارن . در هر حال تونستم یه شب خاطره انگیز رو در هتل ایرانیان بگذرونم و از جای جای این هتل هم دیدن بکنم . بادا روزی که با انباشت مدبّرانه ی مسافر و گردشگر در جای جای میهن ، رو به رو باشیم ???? .

نورآرایی راهروهای هتل هم در جای خودش ، دیدنی و زیبا هست . بهای اتاق ها از یک سد و چهل هزار تومن ، آغاز میشه و تا حدود پونسد هزار تومن میره که این بها ، دیگه برای سراچه های شیکش هست . بهای اتاق ها به همراه صبحونه هست . نکته ای که پس از ورود به اتاقم ، توجّهم رو به خودش ، جلب میکنه ، رنگ آمیزی بسیار زیبای اتاق هست ؛ زرد و نارنجی که خیلی دلنشین و آرومه . پرده های نارنجی در کنار مبل ها و بالش های زرد . شماره ی اتاق مون ، 313 هست . جکوزی هم داره که در همون دقایق نخست ورودمون ، پرش میکنیم تا تن خسته رو خستگی بزداییم . ضمناً اتاق ها ، مجهّز به سرویس اعلام آتش سوزی هستن . اتاق 313 ، دارای یه بالکن کوچیک هم هست که با توجّه به فضای اطراف هتل ، جای مناسبیه برای نشستن بر صندلی و نگاه به طبیعت اطراف . اینترنت بی سیم هم در همه ی هتل ، قابل دسترسی و بهره گیریه . با دوستم ، وحید به اتاق های دیگه ی هتل هم سر میزنیم ؛ یکی از اتاق ها ، حالت دوبلکس داره و ویژه ی تازه ازدواج کرده هاس ؛ به قهوه سرای هتل هم سر میزنیم و نوشیدنی و کیک سفارش میدیم . محیط دلچسبی داره . این هتل ، یه بخشی هم داره واسه ی سیگاری ها به نام اتاق سیگار که در فضای نیمه باز ، قرار گرفته و دارای میز و صندلی هم هست . آرایه های کف و سقف بخش های گوناگون هتل حتّی آسانسورها هم ، دیدنی و جالب هستن . رستوران هتل در کنار قهوه سراش ، قرار گرفته ؛ ولی غذاهاش ، چندان جالب نیست . یکی دیگه از امکانات هتل برای مهموناش ، بهره گیری رایگان از استخر و حموم ترکی هست . شماره ی تماسّ هتل : 02833292711

درباره ی علیرضا هاشمی

اشکان هاشمی هستم ملقّب به مرد همیشه در سفر ؛ زاده ی 6 اردیبهشت 1362 ؛ دل داده ی ایران و تاریخ و طبیعت بی مانندش . سفر رو به صورت رسمی و ثبت شده از 14 اردیبهشت 1385 با سفری دلچسب به استان آذرآبادگان باختری ، آغاز کردم

مطلب پیشنهادی

قم

قم برای من ، شهر خاطره انگیزیه ؛ آخه حدود سه سال دوره ی فراکارشناسیم …

2 دیدگاه

  1. دوست خوبم علیرضا هاشمی
    بهت تبریک می گم به خاطر داشتن هدفی ارزشمند .بارها دیدم که با چه اشتیاقی از زیبایی های ایران صحبت می کنی و چه وقت و انرژی صرف می کنی تا شناختت از دنیای پیرامون بیشتر و بیشتر بشه.
    امیدوارم اقامت خوبی رو در هتل ایرانیان تجربه کرده باشی و تحلیل تو از هتل کاملا درست و بدون جهت گیری بود.
    امیدوارم به اندازه کافی فرصت باشه تا راههای نرفته رو با هم سفر کنیم

    • وحید جان درود بر تو ؛ از آشنایی چندساله باهات ، بسیار خشنود و خوش حالم . منم امید دارم بتونیم تا پایان عمر ، هزاران سفر با هم دیگه بریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.