سه‌شنبه 26 تیر 1403
خانه / اقامتگاه ها / هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

وقتی یه دوست خوب توی یکی از شیک ترین و بهترین هتل های شهر ، داشته باشی و برنامه ی بازدیدی این هفته ات ، اقامت یک شبه در همون هتل باشه ، قطعن اونم کلی حال بهت میده و یکی از بهترین سراچه ها ( سوئیت ها ) ی اون هتل رو در اختیارت قرار میده با هزینه ای بسیار کم تر و حسابی تخفیف خورده .

دوست خوبم ، وحید نصرت آقایی ، مدیر هتل ایرانیان قزوین هست . این هتل زیبا با امکاناتی چند از جمله رستوران ، قهوه سرا ، تالارهای عروسی ، حمام ترکی ، آرایشگاه ، کارگاه فیلم و عکس و پارکینگ ، توی محله ی خوش آب و هوا و باصفای هفت سنگان قرار گرفته . هتل ایرانیان ،

سی و هفت تا اتاق داره ؛ از خوبیاش ، اینه که اتاق یه تخته هم داره واسه ی سینگلا . سراچه های خوب و بسیار شیکی هم داره واسه ی مریدها یا جی اف دارها ( البته نه در ایران اسلامی ) . قهوه سرای هتل در محوطه ی دلنشینی ، قرار گرفته که جون میده واسه ی ساعتی نشستن و حظ بردن ؛ یه گربه ی ناز هم اون جاها ، پرسه میزنه که خیلی ملوسه ؛

اما رستورانش ، تعریف چندانی نداره ☹️☹️ . پوشش و برخورد کارکنان هتل ، بسیار خوبه و فوق العادس ؛ سراچه ی من ، جونیور ، نام داره که گویا یه نام جهانیه واسه ی این جور سراچه ها ؛ نمای بسیار دلنشینی داره رو به باغستان های اطراف شهر و آزادراه های تهران و زنجان ؛ مینی بارش ، تکمیله و بسیار خوردنی .

گویا گشت های کوتاه قزوین گردی هم دارن . در هر حال تونستم یه شب خاطره انگیز رو در هتل ایرانیان بگذرونم و از جای جای این هتل هم دیدن بکنم . بادا روزی که با انباشت مدبرانه ی مسافر و گردشگر در جای جای میهن ، رو به رو باشیم .

هتل ایرانیان

نورآرایی راهروهای هتل هم در جای خودش ، دیدنی و زیبا هست . بهای اتاق ها از یک سد و چهل هزار تومن ، آغاز میشه و تا حدود پونسد هزار تومن میره که این بها ، دیگه برای سراچه های شیکش هست . بهای اتاق ها به همراه صبحونه هست .

نکته ای که پس از ورود به اتاقم ، توجهم رو به خودش ، جلب میکنه ، رنگ آمیزی بسیار زیبای اتاق هست ؛ زرد و نارنجی که خیلی دلنشین و آرومه . پرده های نارنجی در کنار مبل ها و بالش های زرد . شماره ی اتاق مون ، 313 هست . جکوزی هم داره که در همون دقایق نخست ورودمون ، پرش میکنیم تا تن خسته رو خستگی بزداییم .

ضمنن اتاق ها ، مجهز به سرویس اعلام آتش سوزی هستن . اتاق 313 ، دارای یه بالکن کوچیک هم هست که با توجه به فضای اطراف هتل ، جای مناسبیه برای نشستن بر صندلی و نگاه به طبیعت اطراف . اینترنت بی سیم هم در همه ی هتل ، قابل دسترسی و بهره گیریه . با دوستم ، وحید به اتاق های دیگه ی هتل هم سر میزنیم ؛

یکی از اتاق ها ، حالت دوبلکس داره و ویژه ی تازه ازدواج کرده هاس ؛ به قهوه سرای هتل هم سر میزنیم و نوشیدنی و کیک سفارش میدیم . محیط دلچسبی داره . این هتل ، یه بخشی هم داره واسه ی سیگاری ها به نام اتاق سیگار که در فضای نیمه باز ، قرار گرفته و دارای میز و صندلی هم هست .

آرایه های کف و سقف بخش های گوناگون هتل حتا آسانسورها هم ، دیدنی و جالب هستن . رستوران هتل در کنار قهوه سراش ، قرار گرفته ؛ ولی غذاهاش ، چندان جالب نیست . یکی دیگه از امکانات هتل برای مهموناش ، بهره گیری رایگان از استخر و حموم ترکی هست . شماره ی تماس هتل : 02833292711

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان
هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

هتل ایرانیان

درباره ی اشکان هاشمی

اشکان هاشمی هستم ملقّب به مرد همیشه در سفر ؛ زاده ی 6 اردیبهشت 1362 ؛ دل داده ی ایران و تاریخ و طبیعت بی مانندش . سفر رو به صورت رسمی و ثبت شده از 14 اردیبهشت 1385 با سفری دلچسب به استان آذرآبادگان باختری ، آغاز کردم

مطلب پیشنهادی

چهار روز در بهشت زهرا

چهار روز در بهشت زهرا

چهار روز در بهشت زهرا با همراهی دوست خوب و نازنینم ، آرمین برای پژوهشی …

2 دیدگاه

  1. دوست خوبم علیرضا هاشمی
    بهت تبریک می گم به خاطر داشتن هدفی ارزشمند .بارها دیدم که با چه اشتیاقی از زیبایی های ایران صحبت می کنی و چه وقت و انرژی صرف می کنی تا شناختت از دنیای پیرامون بیشتر و بیشتر بشه.
    امیدوارم اقامت خوبی رو در هتل ایرانیان تجربه کرده باشی و تحلیل تو از هتل کاملا درست و بدون جهت گیری بود.
    امیدوارم به اندازه کافی فرصت باشه تا راههای نرفته رو با هم سفر کنیم

    • وحید جان درود بر تو ؛ از آشنایی چندساله باهات ، بسیار خشنود و خوش حالم . منم امید دارم بتونیم تا پایان عمر ، هزاران سفر با هم دیگه بریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.